BT Danışmanlık Hizmeti

Bilgi teknolojilerinin hızlı gelişimi sonucunda firmaların iş süreçleri de hızla ve sürekli olarak değişmektedir. Çalışma şartlarımızı bu hıza uydurmak ve işletmemizdeki gelişimi sürekli canlı ve değişime ayak duydurabilecek yapıda tutmak son derece önemlidir.

BT Bilişim olarak kurum ve kuruluşların çalışma süreçleriyle en iyi şekilde koordinasyon sağlayan teknolojik altyapı ve bilgi teknolojileri gereksinimlerinin saptanması, beklenti ve ihtiyaçlara uygun çözümlerin tanımlanması, tanımlanan bu çözümlerin donanım ve yazılım bileşenlerinin tedarik edilmesi, uygulama geliştirme ve sistemi devreye alma aşamalarını takip ediyoruz.

Ağ çözümleri ve ağ güvenliği, veri depolama, sunucu, server, kamera güvenlik sistemleri, IP santral, IP telefon ve uç birim olarak kullanılacak ofis ve çağrı merkezi kulaklıkları ve video konferans sistemleri çözümleri ile ilgili mevcut alt yapı ve ihtiyaçları en iyi şekilde analiz ederek güncel teknolojilerle en uygun çözümün uygulanmasını sağlıyoruz.

Uygulamanın sürekliliği ve güvenliği açısından titizlikle teknolojik altyapı çalışmalarını yaparak kurum ve kuruluşların ihtiyaçları ile birebir örtüşen en uygun yazılım ve donanım çözümlerini kalite ve maliyet faktörlerini de göz önünde bulundurularak öneri olarak sunuyoruz.