Dia Yazılım

Dia Yazılım

Dia Yazılım ile Firmanızı Özgürce Yönetin.

Geliştirdiği ticari yazılım çözümleri ile birbirinden farklı sektörlerde kuruluşların iş ihtiyaçlarını tüm yönleri ile karşılamaya özen gösteren Dia Yazılım, iş süreçlerinizi hızlandırırken size ve personelinize konfor ve verimlilik sağlar.

Güçlü Ar-Ge yeteneğine sahip Dia ekiplerince sürekli yenilenerek geliştiren Dia Kurumsal Yazılım çözümleri, ticari yönetim sistemi olarak her sektörden KOBİ’nin yönetimlerini kontrol etmelerini ve iş süreçlerini takip etmelerini sağlayan, birbirine entegre çalışan ticari yazılım çözümlerinden oluşmaktadır.

Dia CRM Yazılımı ile Müşteri İlişkileri Yönetimi.

Müşteri İlişkileri Yönetimi olarak da isimlendirilen CRM yazılımları müşteri odaklı çalışma yapısı içerisinde, müşterinin daha iyi tanınabilmesi, müşteri ihtiyaçlarının anlaşılması, ona uygun ürün ve hizmetlerin geliştirilebilmesini sağlayabilmek için gerekli olan stratejik planın oluşturulmasını sağlar. Dia CRM yazılımı ile söz konusu müşteri ilişkileri yönetimini kolayca sağlayabilir, işinize hız ve değer katabilirsiniz.

Bir işletmenin yaptığı tüm işleri kapsayan CRM yazılımı, satın alma ve tedarik zincirinden, stok programına, eleman ihtiyaçlarına kadar tam bir entegrasyon sağlayabilmektedir.

Stok ve Depo Programı

Finans Programı