EPOS Sennheiser

EPOS | Sennheiser Ses Çözümleri

EPOS, ses ve işitme teknolojisi konusunda dünya lideri olan Demant Group’a bağlı bir markadır. Danimarka merkezli olan EPOS, bünyesinde kurumsal ses çözümlerinin yanı sıra, oyun ve havacılık alanında kulaklık üretimi yapmaktadır.

Ses teknolojilerinde sahip olduğu yüksek teknolojiyi, ses deneyimlerini mükemmelleştirmek, yenilikçi tasarım ve performans sunarak sağladığı konfor ile birlikte verimliliği arttırmayı hedeflemektedir.

EPOS Adapt Serisi Kulaklıklar

Çok yönlü kullanım avantajı sunan EPOS Adapt ile esnek çalışma ortamına rahatlıkla adapte olabilir sorunsuz bağlanacağınız cihazlarla kusursuz bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Görüşme sırasında arka plandaki gürültüleri engellerken sesi de doğallaştırır. Aktif Gürültü Önleme (Active Noise Cancelling – ANC) özelliği ile konsantrasyonunuzun dağılmasını engeller. Ergonomik ve çağdaş tasarımıyla sabit veya hareket halindeyken hem iş hem de kişisel multimedia kullanımlarınızda kusursuz bir çözüm sağlar.

EPOS Impact Serisi Kulaklıklar

Yüksek mikrofon kalitesi ile gürültüleri filtrelerken, sesi berraklaştıran ve konuşmaya netlik katan Impact serisi EPOS kulaklıklarla görüşmeleriniz artık çok daha keyifli olacak. Kullanıcıların farklı tercihlerine uygun olarak tasarlanmış olan EPOS Impact serici kulaklıklar, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiğinden uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlamaktadır. EPOS Impact ile hem kablolu hem kablosuz ses çözümlerini keşfedebilir, sağladığı teknoloji ile çağrıları kolayca yönlendirebilirsiniz.

EPOS Expand Serisi Ses Konferans Cihazları

Kusursuz işçiliği ve modern tasarımıyla dikkat çeken EPOS Expand serisi ses konferans cihazı ile her an ve her yerde toplantı özgürlüğüne sahip olacaksınız. görüşmelerse sesinizi doğal olarak aktaran UC ile kesintisiz bağlantı imkanı sunan Epos Expand serisi ses konferans cihazları ile ister hareket halinde, isterseniz bir toplantı odası ortamında olun, Bluetooth veya USB-C esnek bağlantı opsiyonları ile eşsiz çözüm sunar.

EPOS Sennheiser Çağrı Merkezi Kulaklık Çözümleri

Çağrı merkezlerinde yakın mesafeden konuşan ve yüksek arka plan gürültüsüne uygun olarak tasarlanan EPOS Sennheiser çağrı merkezi kulaklık modelleri oluşan ortam gürültüsünü önleyerek karşı tarafa net bir ses iletmenizi sağlayacaktır. Bu sayede operatör ve dinleyen için dikkat dağıtıcı faktörler ortadan kalkacağı için görüşmelerin verimliliği artacaktır.

EPOS Sennheiser çağrı merkezi kulaklıkları, ergonomik yapısı ve şık, modern tasarımlarının yanı sıra, çağrı merkezi ortamında yoğun kullanım halinde dahi uzun ömürlü bir çözüm sunmaktadır.