Fanvil

Fanvil IP Telefonlar

Voip ürünler geliştiricisi ve üreticisi olan Fanvil , 2001 yılından bu yana her ölçekte işletmeye hizmet verebilecek çözümler sunmaktadır. Fanvil Teknoloji, Pekin, Shenzen ve Suzhou’da bulunan üç Ar-Ge merkezi ile Ses, Video ve IOT cihazlarının önde gelen küresel ürün sağlayıcılarından biri konumundadır.

Genç ve dinamik yapısı ile çok hızlı bir yükseliş gösteren Fanvil, dünyanın 40’tan fazla ülkesinde müşterilerinin iletişim teknolojisi ihtiyaçlarını beklentilerin üzerinde bir değer ve performans göstererek sağlamaktadır.

X Serisi Kurumsal Fanvil IP Telefon..

4. nesil IP telefonlar olan Fanvil X serisi, zengin VoIP deneyimini miras almanın yanı sıra, yapılan yeni yazılım ve tasarım ile artıl çok daha özel. X serisi bir renkli ekrana yükseltildi ve ikinci ekran tasarımını korudu. Giriş seviyesinden kurumsal telefona kadar tam kapsamlı üretimi kapsar.

4. nesil ürün grubu olan Fanvil, kullanıcılara, özellikle kurumsal pazar olmak üzere IP iletişim ekipmanı için iş kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi kullanıcı deneyimini sunuyor.