Fortigate

Fortinet ile Güvenliğinizi İleri Seviyeye Taşıyın

Fortinet, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en büyük işletmelere, hizmet sağlayıcı ve devlet kurumlarına kadar çözüm sağlayan lider markalardan biridir. Fortinet Security Fabric mimarisi, ağ bağlantılı, uygulama, bulut veya mobil ortamlarda en kritik güvenlik zorluklarının üstesinden gelerek uçtan uca güvenlik sunmaktadır.

Fortinet Türkiye ve dünya pazarında 500.000’den fazla müşterisi ise en yüksek satış adetlerine sahiptir. Genişleyen saldırı yüzeylerinde akıllı, güvenilir koruma ile sınırsız ağların sürekli artan performans gereksinimlerini Fortinet ile sağlayabilirsiniz.

Gerçek bir siber güvenlik platformu sunan Fortinet Security Fabric, riskleri sürekli olarak değerlendirerek dijital saldırı yüzeyi ve döngüsü boyunca kapsamlı gerçek zamanlı koruma sağlar. Kurum ve kuruluşların dijital inovasyon sonuçlarına ödün vermeden ulaşmasını sağlaması sonucunda;

FortiOS tarafından desteklenen Security Fabric, tüm siber güvenlik ağ mimarileri (CSMA) için en geniş açık ekosisteme sahip, endüstrinin en yüksek performanslı entegre siber güvenlik ağ platformudur. Fortinet Security Fabric, genişletilmiş dijital saldırı yüzeyi ve dağıtımlar genelinde tutarlı bir güvenlik sağlar. Ağlar, uç noktalar ve bulutlar arasında donanım, yazılım ve X-as-a-Service dahil olmak üzere tüm hibrit dağıtımlar için sorunsuz birlikte çalışabilirlik, tam görünürlük ve ayrıntılı kontrol imkanı sağlar.

Fortinet, kendi SPU (Security Processing Unit) teknolojisini geliştiren ve üreten tek lider markadır. Sahip olduğu bu özelliği sayesinde önemli fiyat/performans avantajı sağlayabilmektedir.

FortiGuard Labs, sektördeki en etkili ve kanıtlanmış yapay zeka ve makine öğrenimi sistemleri ile her gün 100 milyardan fazla olayı işleyerek ve analiz ederek gerçek zamanlı tehdit istihbaratı gönderir.

FortiOS, SPU teknolojisi ve yapay zeka destekli tehdit istihbaratının birleştirerek güvenlik innovasyonu ve mükemmellik sağlar.

‘FortiGate NGFW’ler, kuruluşların yüksek performanslı, ultra ölçeklenebilir ve güvenlik odaklı ağlar oluşturmasını sağlar.’

Fortinet Fortigate Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NGFW)

FortiGate yeni nesil güvenlik duvarı (NGFW) çözümleri tam görünürlük ve tehdit koruması ile her ölçekte network için endüstri lideri kurumsal güvenlik sunar. Kurum ve kuruluşlar, güvenliği hibrit BT mimarisine entegre ederek güvenlik odaklı ağlar oluşturur.

Kötü amaçlı yazılımın şifreli trafik yoluyla ağınıza girmesini önlemek için yüksek performanslı, güvenilir denetim sağlanmalıdır. Yüksek performanslı Fortinet FortiGate firewall cihazı, SSL derin inceleme ve tehdit koruması ile ağınıza ileri seviye koruma sağlar.