Grandstream

Grandstream'in esnek ve rekabetçi Çözümleri ile Tanışın.

Granstream Networks 2002 yılından bu yana tasarladığı ve ürettiği SIP tümleşik iletişim (UC) çözümleriyle kişi, kurum ve kuruluşların daha verimli ve üretken olabilmesi için katkı sağlıyor.

Türkiye’de olduğu gibi tüm Dünya çapında da yenilikçiliği, kalitesi ve güvenilirliği ile tanınan markalar arasında yer alan Grandstream Networks, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler ve pazarlara yönelik çözümler sunmaktadır.
IP Telefon
IP Telefon
Grandstream, yenilikçi teknolojisi ile geliştirdiği SIP telefon cihazları, iletişim kalitesi ve iş verimliliğinizi arttırır. Farklı ihtiyaç ve bütçe yapılarına uygun olarak geniş bir ürün portföyüne sahiptir.
IP Santral
IP Santral
UCM serisi IP PBX cihazları, lisans maliyeti, yükseltme maliyeti olmaksızın güçlü bir ses, video, veri ve mobilite iletişim platformu sunuyor. Grandstream IP santraller, kurulum ve yönetim kolaylığı sağlıyor.
Konferans Cihazı
Konferans Cihazı
Grandstream’in ses konferans ve video konferans cihazları ile tüm uzak görüşmeleriniz ve toplantılarınız daha verimli olacak. Modern tasarıma sahip Grandstream konferans cihazlarının ses ve video kalitesi ile mutlaka tanışın.
Network Çözümleri
Network Çözümleri
Grandstream’in GWN Ağ Çözümleri kurulum ve yönetim kolaylığına sahip güçlü ve güvenli ağlar sunuyor. Grandstream, Switch, Access Point ve Gigabit Router çözümleri ile eksiksiz bir ürün portföyüne sahiptir.