Hakkımızda

Probilgi teknoloji olarak, gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakından takip ediyor, yenilikçi, dinamik kadromuzla profesyonel bilişim çözümleri üretiyoruz.

İletişim ve ses teknolojilerini etkin bir şekilde kullanmalarını sağlayarak zaman yönetimi ve iş ve personel verimliliklerini yükselterek rekabet avantajı sağlamaları için çalışıyoruz. Bulut (sanal) santral sistemleri, IP telefon sistemleri, ofis, çağrı merkezi kulaklıkları ve video konferans sistemleri ile iletişim yeteneklerini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Data, network ve yazılım çözümleri ile iş akışlarını performanslı ve kesintisiz olarak yürütmelerini sağlarken, veri güvenliğini sağlıyor ve iş süreç yönetimlerini kolay ve konforlu hale getirmek için çalışıyoruz. Sunucu, veri yedekleme ve veri depolama sistemleri ile veri güvenliklerini sağlıyor, kablolu ve kablosuz network sistemleri ile network altyapılarını ve performanslı ve etkin olarak kullanmalarını sağlıyor ayrıca ticari yazılım, lisanslama çözümleri ile iş süreçlerini iyileştiriyoruz.

Güvenlik ihtiyaçlarını dikkate alarak ve altyapılarında bulunabilecek eksiklikler tespit edilerek bu doğrultuda en doğru ve makul güvenlik çözümlerini sağlayarak iş ve yaşam alanlarını daha güvenli hale getiriyoruz. Kamera sistemleri, alarm sistemleri, kartlı geçiş kontrol sistemleri gibi güvenlik çözümleri ile dışarıdan gelebilecek güvenlik tehditlerini önlemelerine yardımcı olurken yangın alarm sistemleri ile olası kaza risklerini önlemelerini sağlıyoruz.