Hikvision

Hikvision Güvenlik Çözümleri

Dünyanın öncü güvenlik sistemi ve kamera üreticisi olan Hikvision, sektörün en güçlü Ar-Ge gücüne sahip üreticisidir. Yenilikçi CCTV güvenlik sistemi, kamera sistemleri ni son teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde tasarlayarak geliştirmektedir.

Akıllı IP kameralar, hareketli PTZ kameralar, NVR kayıt cihazları, video yönetim yazılımları, geçiş kontrol cihazları, alarm sistemleri, dijital video sunucuları ve gelişmiş güvenlik sistemleri teknolojisi içerisinde uçtan uca tüm güvenlik çözümlerini sağlamaktadır.

Hikvision ColorVu Teknolojisi ile Karanlıkta bile Canlı ve Renkli Görüntüler Yakalayın..

Güvenlik ihtiyaçları farklılık göstermektedir. Bu nedenle Hikvision, IP kamera çözümlerini genel izleme ve kayıt ihtiyacından yapay zeka algoritmasını kullanan video içerik analizlerine kadar bir çok ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlayarak geliştirir.

Depolama ve bant genişliği gereksinimini en aza indiren, doğru kararlar almayı sağlayan yüksek verimli analizler sunan, farklı veya çok düşük aydınlatma koşullarında bile yüksek kaliteli görüntüler sunan Hikvision IP kameralar yüzlerce uygulama senaryosu için ideal seçimdir.