İnterkom Sistemi

İnterkom Sistemi

İnterkom Sistemi Nedir?

Site ve çok katlı apartmanlar ve villarda ana giriş kapıları, güvenliğin sağlanması için en önemli noktalardır. İnterkom sistemleri, apartman, site ve villa girişlerine konumlandırılan kapı zili ile daire içerisinde kullanılan kontrol panelleri arasında sesli ve görüntülü iletişim olanağı sağlayan sistemlerdir.

İnterkom sistemi ile bu ana giriş noktalarından içeri giriş yapmak isteyen kişinin kim olduğunun net olarak görülebilmesi sayesinde istenmeyen kişilerin içeri girişinin önlenmesi dolayısıyla hırsızlık benzeri vakaların büyük oranda önlenmesi sağlanabilir.

IP İnterkom Sistemi

IP İnterkom sistemleri ile ev tipi panel, cep telefonu veya tablet ile nerede olursanız olun görüntülü görüşmeye dahil olabilirsiniz. Üstelik gelişmiş ses ve görüntü işlemcileri sayesinde görüntülü görüşmelerinizi yüksek ses ve görüntü kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

IP interkom sistemleri, akıllı ev ve ofis sistemleri ile entegre olarak güvenliğin yanı sıra birçok konforu da birlikte getiriyor. Sistem ağı içerisindeki tüm iletişim noktadan noktaya IP network ağı üzerinden sağlanmaktadır. Daire sahipleri odadan odaya, daireden daireye, bir bina girişinden bir diğer bina girişine veya aynı ağ içerisinde bulunan diğer noktalarla panel ve mobil uygulama üzerinden sınırsız iletişim kurabilirler.

Akıllı IP intercom sistemleri ile 250 blok ve her blokta 500 daireye kadar kurulum yapılabilmektedir. Görüntülü interkom sistemi kullanıldığında ihtiyaç duyulması halinde kapıcı, güvenlik ve diğer daireler ile de görüşme sağlanabilme konforu yaşanabilir. Farklı zil seçenekleri ile sistemi kişiselleştirebildiği gibi, rahatsız edilmek istemediğinizde gelen zil ve çağrı engelleyebilirsiniz.

Diğer güvenlik sistemleri ve çözümlerinde olduğu gibi görüntülü IP interkom sistemleri’nde de ihtiyaç ve bütçeye göre birçok marka ve model ürün konumlandırılması mümkündür. İhtiyaçlarınızı belirleyerek ilgili satış yöneticisi ve teknik arkadaşlarımızla görüşmeniz sonrasında sizler için en uygun alternatifleri ve en makul görüntülü interkom sistemi sistemi fiyatı ve çözümlerini sağlıyor olacağız.