Jabra

Jabra Ses ve Video Çözümleri

Jabra, ses ve video çözümleri tasarlayan ve üreten dünyanın lider markalarından biridir. Profesyonellerin gerek iş gerekse özel yaşantılarında daha üretken olabilmesini sağlayan kablolu kulaklık, (bluetooth) kablosuz kulaklık ve kulak içi kulaklık çözümleri sunmaktadır.

Ayrıca, hızla artan mobilite ve uzak çalışma modelini de dikkate alarak nereden çalışılıyor olursa olsun daha iyi ve kapsayıcı toplantılar için ses konferans ve video konferans çözümleri tasarlayarak geliştirmektedir.

Ofis için Jabra Kulaklık

Açık ofiste verimliliği, konsantrasyonu ve iş birliğini artırmak için geliştirilen, bilgisayarlar, mobil cihazlar, ve telefonlar için profesyonel kulaklık modelleri.

Jabra, kullandığınız telefon ve platformlar ile tümüyle uyumludur. 10.000’den fazla masaüstü telefon markası ile birlikte çalışabilmektedir. Gelecekte de kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürünlerimiz, Microsoft Teams, Mitel gibi birçok softphone ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

UC platformunuzla sorunsuz çalışan, optimize edilmiş Jabra ofis kulaklık modelleri ile ses kalitesi ve verimliliğinizi arttırın.

Çağrı Merkezi için Jabra Kulaklık

Kullandığınız çağrı merkezi platformunuz ile sorunsuz çalışan birinci sınıf donanım sayesinde, ister şirket içinde ister uzaktan olsun, müşteri deneyimini iyileştirebilirsiniz.

Masaüstü telefonlar, mobil cihazlar ve bilgisayarlar için geliştirilen gürültü önleyici mikrofon özelliklerine sahip kablolu ve kablosuz kulaklıklar modelleri ile kaliteyi deneyimleyin.

Jabra çağrı merkezi kulaklığı ile nerede olduğunuz fark etmez. Arka plan gürültüsünü azaltma konusundaki en iyi çağrı merkezi kulaklığı olan Jabra ile kalabalık bir ofiste çalışıyorken bile kütüphaneden konuşuyormuş konforu yaşatın.

Jabra ile Yüksek Konsantrasyon ve Verimlilik Sağlayın.

Çağrı merkezi ve ofis santral ve ses sistemlerinizde kullandığınız altyapınız ne kadar güçlü olursa olsun kullandığınız uç nokta çözümleri alacağınız kaliteyi doğrudan belirlemektedir. Jabra, sağladığı kusursuz ses ve görüntü teknolojisi ile kullandığınız sistemleri en yüksek verimlilik ile kullanmanızı sağlarken, aynı zamanda size yüksek konsantrasyon ve konforu da birlikte getirecektir.

Jabra Türkiye yetkili satıcısı olan Probilgi Teknoloji, Jabra’nın yüksek ses teknolojisine sahip kulaklık, ses ve video konferans çözümlerini Jabra Türkiye Distribütörü garantisi ile sunmaktadır. Projelendirme, kurulum ve satış sonrası destek konularında Probilgi Teknoloji ekiplerinden her zaman destek talep edebilirsiniz.

Jabra Kulaklık modellerine buradan erişebilirsiniz.