Kulaklık

Kulaklık

Yoğun telefon görüşmesi yapılan ofisler ve özellikle çağrı merkez kulaklığı seçiminde kulaklık tasarımı, kulaklığın dayanıklılığı ve ses teknolojisi oldukça önemlidir. Ne kadar doğru bir alt yapı kurulmuş olursa olsun uç noktada yapılan yanlış kulaklık seçimi görüşme kalitesi, personel verimliliği ve tüm operasyon süreçlerini olumsuz etkileyecektir.

İster ofis kulaklığı olsun isterse çağrı merkezi kulaklığı, öncelikle çalışanların ihtiyaçları doğru tespit edilmelidir. Farklı kullanım ve çalışma tarzları için farklı kulaklık modelleri kullanılması çalışan ve müşteri memnuniyetini doğrudan etkileyecektir.

Probilgi Teknoloji olarak, Jabra ve Yealink markalarına ait kurumsal kulaklık çözümlerinin Türkiye yetkili satıcılığını sürdürmekteyiz.

Görüşme Odaklı Çalışanlar için Kulaklık Çözümleri

Çağrı merkezi operatörleri ve ofis içerisinde yoğun telefon görüşmeleri yapan personel için önerilebilecek kulaklık çözümleridir. Masaüstü telefonlar, mobil cihazlar ve PC’ler için uygundur. Kablolu ve kablosuz, tek taraflı ve çift taraflı olarak farklı alternatif modeller sunulabilir. Yoğun kullanıma uygun olarak dayanıklı, uzun ömürlü ve konforlu kulaklıklardır. Bu özelliklerin yanı sıra gürültü önleyici, akıllı ses seviyesi kontrolü, kablosuz seçenekler için uzun şarj süreleri ve çekim mesafelerine sahiptirler.

Görev Bazlı Çalışanlar için Kulaklık Çözümleri

Ofis içerisinde sabit veya hareketli olarak görüşmeler yapan kullanıcıların konsantrasyon ve verimliliği esas alınarak tasarlanan kulaklık çözümleridir. Kablolu, kablosuz, tek taraflı ve çft taraflı olarak farklı alternatifler sunulabilir. Masaüstü telefonlar, mobil cihazlar ve PC’ler için uygundur. UC modeller birden fazla platform ile aynı anda kullanılabilir.

Mobil Çalışanlar için Kulaklık Çözümleri

Ofis dışı yoğun iş seyahatleri olan çalışanlar için tasarlanan kulaklık çözümleridir. Uzun şarj süresi bu kulaklık grubu için olmazsa olmaz özelliklerdendir. Ayrıca sesli yönlendirme, kumanda, arka plan gürültü önleme, eller serbest arama ve gürültülü, rüzgarlı ortamlarda bile net ses kalitesi sağlaması gibi özelliklere sahip olabilmektedir.
Jabra Kulaklık
Yealink Kulaklık
EPOS Sennheiser Kulaklık