Logitech

Yenilikçi Logitech Çözümleri ile Tanışın.

İnnovasyon ve kaliteye odaklanan İsviçreli marka Logitech, kablolu ve kablosuz kulaklıklar, ses ve video konferans sistemleri ile gündelik hayatlarımızda özellikle son dönemde fazlaca artarak yer edinen teknolojiler ve ürünlere odaklanıyor.

Ayrıca kablosuz kızılötesi Mouse, baş parmak ile kontrol edilen trackball, lazer Mouse gibi sektörde öncü ve yenilikçi bilgisayar çevre birimleri konularında da ürün ve çözüm geliştirmektedir.

Ses ve Video Konferans Sistemleri

Konferans kamera çözümleri ile görüntülü konferans görüşmelerinizi küçük toplantı odalarına ve büyük konferans odalarına taşıyın. Logitech eksiksiz oda çözümleri, katılımcıların işe hızla başlamasına ve ihtiyaç duyulabilecek her an video konferans toplantısı gerçekleştirmesine olanak sağlar.

Tüm video konferans yazılımlarıyla çalışacak şekilde tasarlanan Logitech web kameraları, yüksek kaliteli ses ve HD görüntü sayesinde ofis, ev veya paylaşımlı masa gibi çalışma alanlarında kusursuz iletişim ve odaklama deneyimine hazır olun.

Kulaklık Çözümleri

Logitech, arama yanıtlamaktan uzaktan çalışma, video konferansa katılma ve hatta müzik dinlemeye kadar çok sayıda kullanım alanı için geniş bir ofis ve ev kulaklığı yelpazesine sahiptir. Kulaklıklarımız, gürültü engellemek ve kalabalık bir ortamda bile birkaç görevi gerçekleştirmenizi sağlamak gibi aynı anda birden çok iş yapabilir.

Kulaklıklar hem işinizi hem de yaşamınızı kolaylaştırır. Ellerinizin serbest kalmasını sağladıkları için bir yandan konuşurken bir yandan başka işlemler yapabilirsiniz. Ayrıca ses filtreleri aramalarda ve görüntülü toplantılarda sesinizin daha keskin duyulmasını sağlar. Masaüstü bilgisayarınıza, dizüstü bilgisayarınıza, akıllı telefonlarınıza veya tablet bilgisayarınıza bağlanan geniş bir kablolu ve kablosuz kulaklık yelpazesi içinden seçim yapabilirsiniz.

Logitech Türkiye yetkili satıcısı olarak ihtiyaç duyduğunuz ses ve video konferans sistemleri, kurumsal ve bireysel amaçlı kulaklık ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alıyoruz. İhtiyacın belirlenmesi, projelendirme ve ürün konumlandırmadan itibaren tüm süreçlerde sizin için en doğru ve en ekonomik çözümü sağlıyoruz.