Network Sistemleri

Network Sistemleri

Network - Ağ Çözümleri

Ağ yada diğer adı ile network sistemleri, temelde verinin işlenmesi, erişim sağlanması, hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşılması için kullanılan altyapı sistemi olarak bilgi teknolojilerinin en önemli alanlarından birini oluşturmaktadır.

Hızla gelişen teknoloji ile yeni nesil cihazlardaki çeşitlilik ve dağıtık mimari yapıda çalışan uygulamalar da kullanıcı ihtiyaçları ile birlikte her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle etkin olarak çalışan ağ yani network sistemi kurumsal olduğu kadar bireysel olarak ta kritik hale gelmiştir.

Gelişen teknoloji ile büyüyen ve karmaşıklaşan veri merkezlerinde güvenlik ve performanstan ödün vermeden hizmet alabilmek iş sürekliliği açısından oldukça önemli hale gelmiştir.

Kurum ve kuruluşlarda zaman ve iş gücü kaybının önlenerek verimliliğin arttırılması veriye olan erişimin ve verinin paylaşımının hızlı ve kesintisiz olması ile sağlanabilmektedir. Kablolu network ve kablosuz network sistemleri ve alt yapılarınızın bunu sağlayacak ölçüde esnek ve yönetilebilir olması gerekmektedir.

Probilgi Teknoloji olarak tüm kablolu ve kablosuz network sistemlerinizi uçtan uca projelendirerek çözümler sağlayabilmekteyiz. Sağladığımız network çözümlerimiz;
  • Network altyapısının tasarlanması ve uygulanması,
  • Network altyapısı güvenlik analizi ve güvenlik sistemlerinin kurulumu,
  • Uzak lokasyonlar arası network bağlantısı kurulması
  • Yedekli network altyapılarının oluşturulması
  • Yapısal kablolama
Ruijie networks
Reyee
Zyxel
D-Link