Qnap

Qnap Veri Depolama

Qnap, özellikle ağa bağlı depolama cihazları (NAS cihazı) üreten Taiwan, Taipei merkezli bir teknoloji markasıdır. Veri depolama, dosya paylaşımı, sanallaştırma, depolama yönetimi ve gözetim uygulamaları için kullanılan Qnap, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde oldukça kolay kullanıma sahip, üstün performanslı, güvenilir NAS cihazları üretmektedir.

Kurumsal düzeyde işletmelerin veri depolama ihtiyaçlarını başarılı şekilde çözümlediği gibi bireysel kullanıcılar için de kusursuz multimedya deneyimi ve kişisel bulut ortamlarını oluşturabilmeleri için fırsat sunmaktadır.

Çoklu bulut yedekleme, veri tekilleştirme, anında geri yükleme ve esnek senkronizasyon…

Hybrid Backup Sync, kapsamlı bir veri depolama ve felaket kurtarma planı olarak verilerinizi yerel, uzak ve bulut depolama alanlarına kolayca aktarmanız için yedekleme, geri yükleme ve senkronizasyon işlevlerini tek bir QTS/QuTS hero uygulamasında birleştirir.

Verileri kaynakta tekilleştiren QuDedup teknolojisi ile, hedef depolamaya çok sürümlü yedeklemenin verimliliği büyük ölçüde artırılırken, aynı zamanda depolama kullanımı optimize edilir.

Kurumsal Qnap NAS Çözümleri

Verilerinizi Yüksek Güvenirlilik ve Performans ile Yedekleyin.

Kurumsal Qnap NAS çözümleri, yüksek performanslı, yüksek kapasiteli ve güvenli veri depolama çözümleri ile her ölçekte kurum ve kuruluş için güvenilir depolama ve sanallaştırma çözümleri sunmaktadır. Qnap NAS çözümleri ile yeteneklerinizi arttırın.

QNAP NAS veri depolama çözümleri yelpazesi, ev kullanıcıları için tasarlanmış bir kaç disk slotlu veri depolama modellerinden işletmeler ve çalışma grupları için tasarlanan orta ve büyük ölçekli tower ve rackmount tipte veri depolama cihazlarına kadar farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Yüksek Kapasiteli ve Güvenli Depolama

QNAP NAS ile büyük depolama potansiyelinin, yüksek aktarım hızlarının ve bilgisayarlarınızı, mobil cihazlarınızı, harici sürücülerinizi ve mevcut bulut depolamanızı yedekleme yeteneğinin keyfini çıkarırken verilerinizin tam kontrolüne sahip olabilirsiniz.

Esnek genişleme olanakları ile QNAP NAS’ın devasa depolama alanı, PC’nizde, cep telefonunuzda, harici sürücülerde ve bulut depolamada yer açmanıza yardımcı olur. Ayrıca gerektiğinde ekstra alan eklemek için genişletme ünitelerine esnek bir şekilde bağlanabilir.

Qnap NAS ile daha yüksek yedekleme hızlarını yakalayın. QNAP’ın popüler 2.5 GbE ürün yelpazesi, 2.5 GbE ağına kolayca yükseltme yapmanıza ve daha yüksek hızların keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Yedekleme süreleri büyük ölçüde azaltılarak sizi aktarım ilerleme çubuklarının tamamlanmasını beklemekten kurtarır.

QNAP NAS ile Veri Güvenliğinizi Sağlıyoruz

QNAP NAS, dosyalarınızın gizliliğini sağlamanıza yardımcı olmak için asgari düzeyde AES-256 şifreleme sağlar. Tüm dosyalarınız ve verileriniz tamamen sizin kontrolünüz altındadır ve bunlara hangi kişilerin ve cihazların erişebileceğini kontrol edebilirsiniz. QNAP NAS, dosyalarınızı fidye yazılımlarından korumak için Snapshots desteği ile birlikte gelir.

Ücretsiz Dosya Paylaşımı

QNAP NAS yalnızca yedeklemeyle sınırlı değildir. Tüm dosyalarınızı ve multimedyanızı depolamak için çok büyük bir alana sahip olabilir ve verilerinizi ücretsiz dosya paylaşımı sayesinde platform bağımsız olarak kolayca paylaşılabilirsiniz.