Tiandy

Güvenlik sektörünün yeni yıldızı Tiandy ile tanışın.

1994 yılında kurulan, akıllı şehir, akıllı trafik sistemi, eğitim, finans gibi birçok sektör ve endüstri için çözüm geliştiren Tiandy Teknoloji, CCTV ve güvenlik sistemleri sektöründe dünya liderleri arasında yer alan üretici firmadır.

Geliştirdiği yüksek teknolojisi ile 500’den fazla akıllı şehir uygulamasının yanı sıra Davos Forum, Londra Heathrow Havalimanı, Brezilya Dünya Kupası gibi birçok büyük projede tercih edilen kamera ve güvenlik markası olmuştur.
Tiandy Super Starlight Kameralar
İstatistiklere bakıldığında işlenen suçların büyük bölümünün geceleri gerçekleştiğini görebilmek mümkündür. Tiandy, karanlık ortamlarda renkli ve parlak görüntüler elde ederek geceleri daha güvenli bir ortam sağlanabilmesi için ilk olarak 2015 yılında Super Starlight teknolojisini IP kameralarında uygulamaya başladı. Yoğun arge çalışmaları sayesinde sahip olunan teknoloji çok daha ileriye taşınarak 0,0004Lux değerine kadar düşük aydınlatmaya sahip ortamlarda bile hareketli nesneler yakalanabilir duruma gelinmiştir.
Tiandy Color Maker Kamera Sistemi
Tiandy Color Maker teknolojisi, geniş diyafram açıklığı ve geniş sensör özelliğkleri ile ışık seviyesi düşük ortamlarda dahi kaliteli görüntü sağlamaktadır. Color Maker teknolojisine sahip kameralar ile gece alınan görüntüler canlı, renkli görüntüler yakalanabilirken daha fazla ayrıntıya sahip görüntü alınabilmektedir.
Tiandy Panaromik Kamera Sistemi
16MP çözünürlüğe sahip ve 360 derece dönebilen Tiandy Panaromik Kamera sistemi ile tam kontrol ile genel izleme sağlarken aynı zamanda alarm yeteneği sayesinde yaşanabilecek kötü olaylar henüz gerçekleşmeden önlenebilmektedir.
Tiandy Yüz Tanıma Sistemi
Tiandy, yüksek hızlı otomatik yüz tanıma sistemi açık alanlarda kamu güvenliği, akıllı şehir projeleri, otomatik geçiş kontrol sistemleri, VIP müşteri tanıma sistemi gibi birçok uygulama için yoğun talep görmektedir.
Tiandy Kayıt Cihazı