Yealink

Yealink Ses ve Video Çözümleri

Yealink, 2001 yılından bu yana VoIP telefon teknolojisine yön veren, IP telefon, görüntülü IP telefon (Videophone) ve IP Dect telefon cihazları geliştirerek 140’tan fazla ülkede Pazar lideri SIP telefon üreticisi konumuna gelmiştir.

2015 yılı itibariyle video konferans ve kulaklık çözümlerini de pazara sunan Yealink, gelişmiş teknolojisi ve zarif tasarımları ile farklı büyüklükteki kurum ve kuruluşların IP telefon, video konferans, ses ses konferans ve kulaklık gibi ses alanında ihtiyaç duydukları çözümleri tek çatı altında sağlamaktadır.

Yealink Video Konferans ve Ses Konferans Çözümleri

İletişim ihtiyaçlarındaki artışla birlikte, yüz yüze görüşmenin zaman, risk ve ekonomik maliyetleri alışkanlıklarımızı tekrar gözden geçirmemizi dayatıyor. Bu sebeple hem kurumsal hem de bireysel iletişimlerimizi video konferans ve ses konferans platformları üzerinden gerçekleştirme kültürü yerleşmeye başlıyor.

Yealink, ses teknolojileri alanındaki lider konumu ve güçlü teknolojisi ile ses konferans ve video konferans çözümleri ile iletişiminizi kolaylaştırıyor.

Yealink IP Telefon Çözümleri

IP tabanlı iletişim ile sesli görüşmelerimiz artık daha esnek ve özgür. Yealink, SIP tabanlı IP telefonlar ile sesli görüşmelerinizde tasarruf ve verimlilik sağlıyor. Farklı ihtiyaçlara ve bütçeye göre tasarlanan Yealink, IP masaüstü ve dect telefonlar ile tüm ölçekte kurum, kuruluşlar için çözüm sunuyoruz.

Şık tasarımları ve kullanıcı dostu arayüzü ile Yealink IP telefonlar ile iletişim bir ayrıcalık olacak.

Yealink Kulaklık Çözümleri

Çağrı merkezi ve ofis çalışanları için üretilen Yealink kablolu kulaklık çözümleri, telefon ve konferans görüşmelerinizi daha verimli ve konforlu hale getirecek. Ultra gürültü önleyici mikrofon, arka plan gürültü önleme (noice cancelling) gibi teknolojik özelliklere sahip Yealink kulaklık çözümleri, farklı ve şık tasarımları ile vazgeçemeyeceğiniz bir aksesuar olacak.

Yealink, WH6 serisi dect kablosuz kulaklıklar ve UC iş istasyonları ile de kullanıcıların üretkenliğini ve çalışma esnekliğini arttırırken çalışma alanlarının yeniden tanımlaması sağlanıyor.

Yealink, Türkiye'de İletişim Kalitenizi Zirveye Çıkarıyor.

Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de özellikle pandemide yaşadıklarımız, ister bireysel isterse profesyonel iş görüşmelerimiz, ister telefon görüşmesi, isterse görüntülü konferans olsun her türlü iletişim çözümünün olmazsa olmaz olduğunu çok net bir şekilde hissetmemizi sağladı.

Türkiye’de Yealink IP telefon (voip telefon), ses konferans ve video konferans sistemleri ne Probilgi Teknoloji üzerinden ulaşabilirsiniz. Yealink Türkiye distribütörü garantisi ile sunulan tüm Yealink çözümleri, projelendirme, uygulama ve satış sonrası oluşabilecek her türlü destek talebinizde bize her zaman ulaşabilirsiniz.